راجب دعاهايي براي نزديكي به خداوند
سحر و جادو از نظر قرآن کریم و احادیث واقعیت دارد. به این امر در آیه 102 سوره بقره و 4 سوره فلق اشاره شده است. از این آیات استفاده می شود که برخی از سحرها واقعا اثر گذارند. همچنان که آیه 102 سوره بقره می فرماید: مردم سحرهایی را فرا می گرفتند که میان مرد و همسرش جدایی می افکند
علامه طباطبایی در وجود داشتن چنین اموری می فرمایند: "... در این میان افعال خارق العاده دیگری است که مستند به هیچ کدام از سبب از اسباب طبیعی و عادی نیست، مانند خبر دادن از پنهانی ها و مانند ایجاد محبت یا دشمنی و گشودن گره ها و گره زدن ها و خواب کردن و احضار و حرکت دادن اشیاء با اراده و از این قبیل کارهایی که مرتاض ها انجام می دهند که به هیچ وجه قابل انکار نیست، یا خودمان بعضی از آنها را دیده ایم و یا برایمان آن قدر نقل کرده اند که دیگر قابل انکار نیست"
از نظر فقهی سحر و تعلیم و تعلم آن - به جز برای بی اثر کردن سحر ساحران - حرام البته نکته ای رو هم باید عرض کنم که گرچه سحر و جادو واقعیت دارد ولی برخی مواردی که در جامعه مطرح می شود مانند نیامدن خواستگار برای دختر اصلا دلیل بسته شدن بخت و سحر و جادو نمی باشد و اکثر کسانی که به این امور می‏پردازند کلاه بردارانی هستند که از این طریق قصد اخاذی و پر کردن جیب خود را دارند. ولی اگر بر فرض موردی پیدا شد که سحری در کار بود راه‏هایی برای بطلان آن وجود دارد:
1) استعاذه به خداوند و خواندن سوره‏های فلق و ناس
2) خواندن و نوشتن آیات 75 تا 82 سوره یونس
3) دعا وتضرع به درگاه خداوند
4) درخواست دعا از اولیای واقعی خداوند
5) صدقه دادن

+ نوشته شده در  جمعه ۱۳۸۹/۰۵/۰۸ساعت   توسط ساحل  | 
سوالات زیادی در مورد طلسم و سحر شدن از سوی کسی داشتیم. این دستور العمل عمومی است و مجرب:

هر کس این آیه از سوره الرحمن را 70 مرتبه بر روی ظرف آبی بخواند و سپس با آن آب غسل کند هر سحری برای او کرده باشند باطل می شود. باید توجه داشت که هنگامی که به وسیله این آب غسل می کنید تشت بزرگی در زیر خود بگذارید چون روی این آب قرآن خوانده شده پس نباید در راه آب یا جای کثیف ریخته شود و پس از غسل می توان آن آب را در پای درخت یا در باغچه یا در رودخانه ریخت.
و اگر در مکانی سحر باشد مثلا کسی مغازه یا محلی را سحر کرده باشد می توان پس از خواندن این آیه بر روی آن آب را در چهار گوش خانه یا مغازه یا آن محل ریخت و نیز این کار اجنه را هم دور می کند. اگر از این آب به روی مصروع یا جن زده بپاشند فی الفور به حال آید.
بسم الله الرحمن الرحیم. یا معشر الجن والانس ان استطعتم ان تنفذوا من اقطار السموات والارض فانفذوا لا تنفذون الا بسلطان
+ نوشته شده در  دوشنبه ۱۳۸۹/۰۵/۰۴ساعت   توسط ساحل  |